Çağrı Merkezi: 0 (532) 430 75 66 / E-posta: info@infinite-performance.com

Kuruluşumuz

Infinite Performance kuruluş amacı olarak dünyada söz sahibi olmayı kendine misyon edinmiştir. Söz konusu dünya standartlarında yazılım hizmeti sunmak olduğunda büyük yatırımlar ve AR-GE çalışmaları gereklidir. Infinite Performance da bu konuda dünya standartlarından asla geri kalmamaktadır ve dünya ile yarışmak için ciddi yatırımlar yapmaktadır. Firmamız vasıta yazılımları denilince akla gelen başta binek araçlar olmak üzere her türlü motorsporları için olan araçlar, askeri araçlar, endüstri vasıtaları ( tır, traktör, kamyon vb.), marin vasıtalar (tekne, jet ski, motoryat) vb. her türlü vasıtayı ayırt etmeden uygulama gerçekleştirebilen ülkedeki nadir firmalardandır. 2000 m2 kapalı alana sahip Merkez binamızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Firmamızla ilgili merak ettiğiniz diğer konular için websitemizi inceleyebilir, her türlü sorunuz için 0532 430 75 66 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

img

AR-GE Çalışmaları ile Dünya Standartlarında Hizmet

Infinite Performance olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına tüm AR-GE çalışmalarımızı kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Geliştirdiğimiz yazılımları Merkez binamızda bulunan Tesla, Borla, Nissan, Ford, Isuzu gibi dünyanın en önemli firmalarının üretim fabrikalarında kullandığı Dynocom 5000 FX 4x4 yük tipi dynomuzda test ederek sizlere en sağlıklı ve en gerçekçi verileri sunmaktayız.

Yazılım Tecrübemiz

Siz değerli müşterilerimizin yazılım taleplerine en uygun çözümleri sunarken; dünya çapında edindiğimiz 500.000 üzeri araç ve 15 yılı aşkın olan yazılım tecrübemize güvenmekteyiz. Geliştirdiğimiz bu yazılımları araçlarınıza uyarlarken kullandığımız tüm ekipmanlar güncel ve yetkili servislerin de bünyelerinde kullandığı orijinal ve lisanslı cihazlardır. Bu yüzden Stage 1, Stage 2, Stage 3, Stage 4, Stage 5 gibi tüm custom yazılım isteklerinize her zaman en hazır ve en güvenilir şekilde hizmet verebilmekteyiz.

Firmamız; aracınız ne olursa olsun her türlü motor sporları, büyük turbo, büyük enjektör, forged motor gibi opsiyonlara sahip araçların ve proje araçlarının yazılımlarını bünyesinde sorunsuz bir şekilde üretmektedir.

img