Dinamometremiz

Infinite Performance olarak siz değerli müşterilerimize en gerçekçi güçleri sunabilmek adına; sektördeki diğer firmaların aksine her geçen gün kendimizi geliştirebilmek için daha çok çalışmaktayız. Öncelikli odağımız olan müşteri memnuniyetini daha da ileri seviyelere çekebilmek adına dünyadaki trendleri yakından takip ediyoruz ve sadece ülkemizde değil dünyada da en iyi firmalardan biri olabilmek için büyük yatırımlar yapıyoruz.
 

Yüksek Ölçüm Kapasitesi

Amerika’dan ithal ettiğimiz Dynocom markalı 5000 FX model 4x4 dinamometremizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. 5000 FX modeli 280+ km/h hıza ve 2250+ HP güce kadar ölçüm yapabilmektedir.
 

Dyno Üzerinde Geliştirme

Ford, Nissan Isuzu, Tesla, Borla, Tremec, HKS gibi dünya çapında şirketler gerek üstün performansı, gerek güvenilirliği, gerekse hizmet kalitesinden ötürü Dynocom dinamometrelerini kendi laboratuvarlarında kullanmayı tercih etmektedir. Dynomuzda bulunan araç canlı veri özelliği sayesinde aracınızın güncel performansı takip edilir aracınıza en uygun yazılım uygulanır.
 

Tarafsız Hızlanmayı Keşfedin

Türkiye’nin ilk ve tek simülasyonlu dinamometresi olan 5000 FX aracınızın 400 metreye eski haline göre ne kadar hızlı ulaştığını sizlere göstererek gerçek gücün farkına varmanızı sağlar, aklınızdaki soru işaretlerine kesin çözüm olanağı tanır!

Aracınızın gerçek gücünü görmek ve motor durumu canlı testleri için lütfen bizimle iletişime geçin !