Tüm Araç Çeşitlerine Eşit mesafedeyiz

İnfinite Performance olarak araç ve sınıf ayrımı yapmadan bütün araç çeşitlerine eşit mesafede ve aynı özende çalışmalarımızı yürütmekteyiz.100.000 üzeri araç tecrübemizle sizlere eşit mesafede hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku

Dynocom 5000FX ile Herşey Şeffaf

Türkiye'de İlk ve Tek Simülasyonlu Dinamometresi Dynocom 5000 FX Aracınızın Dyno üzerindeki orjinal gücü ile yazılımdan sonraki aldığı beygir ve tork artışını saniye saniye teknik ekibimizden dinleme ve öğrenme şansı sizlerle.

Devamını Oku

Yeni Yerimizde Hizmet Vermeye Başladık

2000 m2 kapalı alan bulunan yeni yerimizde müşterilerimize hizmet vermeye başladık.Aracınızın işlemleri yapılırken bekleme alanındaki Tv'lerden aracınızın tüm sürecini izleyebileceksiniz.

Devamını Oku

Türkiye’nin İlk ve Tek TÜV Onaylı Chip Tuning Firmasıyız!

Alanında eğitimli ekiple çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.TÜV, Almanca’da Technischer Uberwachungsverein’nin kısaltması olarak; Türkçe’de Teknik Muayene Birliği anlamına gelmektedir. SÜD ise Almanca’da güney anlamına gelen ve TÜV SÜD’ün hikayesinin başladığı yeri ifade eden kalıcı bir anımsatıcıdır.

Devamını Oku

My Genius ile İstediğiniz Yerde ve İstediğiniz Zaman Kendi Aracınızın Yazılım Uzmanı Olmak Mümkün !

Aracınıza yazılım yaptırmak istiyorsunuz fakat vaktiniz mi yok ya da vaktiniz olsa bile bulunduğunuz şehirde yetkili bayimiz mi yok? Hiç merak etmeyin!! My Genius ile kendi aracınızın yazılım uzmanı olmaya yalnızca bir cihaz uzaklıktasınız.

Devamını Oku

Türkiye’de Motor Garantisi Veren İlk ve Tek Chip Tuning Firmasıyız!

Artık “Aracıma uygulama yaptırınca motorum zarar görür mü?”, “Enjektörümde problem olur mu?”,  “Turbom da sorun yaşar mıyım?” endişelerine son! Türkiye’deki ilk kapsamlı motor garantisi!

Devamını Oku

Türkiye’nin İlk ve Tek Simülasyonlu Dinamometresi Dynocom 5000 FX, Çok Yakında Infinite Performance Ayrıcalığıyla Hizmetinizde !

Infinite Performance olarak siz değerli müşterilerimize en gerçekçi güçleri sunabilmek adına; sektördeki diğer firmaların aksine her geçen gün kendimizi geliştirebilmek için daha çok çalışmaktayız.

Devamını Oku