Deniz BALIK

Deniz BALIK

Kurucu - Tuner ( Yazılım Geliştirme )

2010 yılında sektöre profesyonel olarak ilk adımını atan Deniz, sektörde geçirdiği 8 senede 100.000’den fazla vasıta uygulaması yapmıştır. Firmamızı kurarken Deniz’in tek amacı; bir Türk firmasının dünyada zirveye oynaması ve adından söz ettirmesiydi. Bugünlerde ise Deniz, bütün mesaisini bu amaç için harcamakta ve hedefine adım adım yaklaşmaktadır.

Aylin BALIK

Aylin BALIK

Genel Müdür - Endüstri Mühendisi

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Aylin, Erasmus değişim programı ile Almanya'da Karlsruher Institut für Technologie'de 1 yıl eğitim görmüş; ardından Siemens, Boyner, LC Waikiki gibi dünya devi firmalarda çeşitli departmanlarda görev almıştır. Şimdi ise tüm tecrübesini Infinite Performance'ı daha ileri taşıyabilmek için kullanmaktadır.

Muammer YILDIZ

Muammer YILDIZ

İş Geliştirme Ve Pazarlama Müdürü

Otomotiv sektöründe proje aracı yapmak deyince, herhalde akla gelen ilk isim Muammer Yıldız’dır. Ülkemizde bilinen lakabı ile Mami Makinen :)
Muammer, yıllarca araçlar üzerinde edindiği tecrübeleri Infinite Performance’ın başarısı için kullanmaktadır.

Özgür Çağatay BALIK

Özgür Çağatay BALIK

Tuner ( Yazılım Geliştirme )

İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nde okumuş olan Özgür, 2015 yılı itibari ile Infinite Performance'ı geliştirmek ve geleceğin sayılı otomotiv yazılım geliştiricilerinden olmak için aramıza katılmış ve alanında kendisini sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

Erdem YILDIRIM

Erdem YILDIRIM

Tuner ( Yazılım Geliştirme )

1990’ların başında Almanya’da başladığı yazılım sektörüne Avrupa’nın birçok ülkesine ve Türkiye’ye yazılım ihraç ederek devam etmiştir. 20 yılı aşkın süredir dünya çapında hizmet veren Erdem, 2018 yılı itibari ile değerli tecrübelerini Infinite Performance ile paylaşmak için bünyemize katılmıştır.

Murat DEMİREL

Murat DEMİREL

IT Uzmanı

2006 yılında gördüğü bir yazılım kodu ile hayatının dönüm noktasını yaşayan Murat, 2010 yılından bu yana bilişim teknolojileri alanında sürekli kendini geliştirerek mesleğini profesyonel olarak yapmaktadır. Onlarca web sitesinin kodunda parmağı olan Murat, artık bütün tecrübesini Infinite Performance’ın bilişim bölümünü yönetmekte kullanmaktadır.

Emre ALTUNIŞIK

Emre ALTUNIŞIK

Teknik Ekip

Sektöre 2015 yılında Infinite Performance ile giriş yapan Emre, kurucumuz Deniz’in eğitiminden geçmiş ve bütün gücü ile firmamızı bir adım ileri götürmek için çalışmaktadır.

Hasan YILMAZ

Hasan YILMAZ

Grafik Tasarım

Sektöründe 10 seneden fazladır tecrübesi olan Hasan, Infinite Performance’ın grafik tasarım işlerini yürütmekte ve bütün tecrübesini firmamızın başarısı için harcamaktadır.