Deniz BALIK

Deniz BALIK

Kurucu - Tuner ( Yazılım Geliştirme )

2010 yılında sektöre profesyonel olarak ilk adımını atan Deniz, sektörde geçirdiği 8 senede 100.000’den fazla vasıta uygulaması yapmıştır. Firmamızı kurarken Deniz’in tek amacı; bir Türk firmasının dünyada zirveye oynaması ve adından söz ettirmesiydi. Bugünlerde ise Deniz, bütün mesaisini bu amaç için harcamakta ve hedefine adım adım yaklaşmaktadır.

Aylin BALIK

Aylin BALIK

Genel Müdür - Endüstri Mühendisi

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Aylin, Erasmus değişim programı ile Almanya'da Karlsruher Institut für Technologie'de 1 yıl eğitim görmüş; ardından Siemens, Boyner, LC Waikiki gibi dünya devi firmalarda çeşitli departmanlarda görev almıştır. Şimdi ise tüm tecrübesini Infinite Performance'ı daha ileri taşıyabilmek için kullanmaktadır.

Özgür Çağatay BALIK

Özgür Çağatay BALIK

Tuner ( Yazılım Geliştirme )

İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nde okumuş olan Özgür, 2015 yılı itibari ile Infinite Performance'ı geliştirmek ve geleceğin sayılı otomotiv yazılım geliştiricilerinden olmak için aramıza katılmış ve alanında kendisini sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

Murat DEMİREL

Murat DEMİREL

IT Uzmanı

2006 yılında gördüğü bir yazılım kodu ile hayatının dönüm noktasını yaşayan Murat, 2010 yılından bu yana bilişim teknolojileri alanında sürekli kendini geliştirerek mesleğini profesyonel olarak yapmaktadır. Onlarca web sitesinin kodunda parmağı olan Murat, artık bütün tecrübesini Infinite Performance’ın bilişim bölümünü yönetmekte kullanmaktadır.

Emre ALTUNIŞIK

Emre ALTUNIŞIK

Teknik Ekip

Sektöre 2015 yılında Infinite Performance ile giriş yapan Emre, kurucumuz Deniz’in eğitiminden geçmiş ve bütün gücü ile firmamızı bir adım ileri götürmek için çalışmaktadır.

Köksal YILMAZ

Köksal YILMAZ

Satiş Pazarlama ve Plaza Yönetimi

2017 senesinden beri Infinite Performance Ataşehir Bayiliği yapan Köksal Yılmaz Kazandığı Tecrübe ve geçmişteki yöneticilik kariyeri ile Merkez Binamızda bizimle Aktif görev Yapmaktadır.

Burcu ŞAHİN

Burcu ŞAHİN

Danışma

Gülşah ÇAĞ

Gülşah ÇAĞ

Temizlik görevlisi